SON DAKİKA

HAKİMİYET KAYITSIZ, ŞARTSIZ ALLAHINDIR

Bu haber 17 Eylül 2018 - 0:05 'de eklendi ve 3.038 kez görüntülendi.

Allahtan başka hakim yoktur, Kainatın tek sahibi Allahtır.

İnsanlar bu yolda gitmezse mutlaka bunun cezasını bir gün çekecektir, İnsanlar sadece çevresindekileri hakimiyeti altına alabilir, Adil olmayan yöneticiler bir gün bunun cezasını çekecek.

Geçmişe bir bakın ne diktatörler, Ne vicdansız yöneticiler, ve ne adaletsiz başkanlar geldi, Nerede bunlar hiç biri ortada yok, Bu dünyada ancak sana  verilen süre kadar yaşarsın, Gideceğin yer belli, Kara toprak.

Bizde bir söz vardır ‘’Zalimin Zulmü varsa,  Fakirin Allahı var’’ Demek ki zulüm etmekle hiçbir yere varamazsın, sonun er geç kara toprak.

Şimdi esas mesele Dünyaya hükmetmek isteyen Faşist Amerika ve İsrail yönetimi, Hiç Adaleti düşünmeden binlerce insanı katlediyorlar sonra adaletten bahs ediyorlar, Adil olmayanın adaleti olmaz, Sırf kendi çıkarları için dünya üzerindeki milyarlarca insanı kendi hakimiyeti altına almaktan başka hiçbir gayeleri yok.

Belki bu adaletsizliğinize karşı size kafa tutacak birkaç devletten başka yok amma unuttukları bir şey var, Bunlar Adil olan Allahın Adaletini unutuyorlar, Bir haftadan beridir Amerikanın korkulu rüyası olan kasırga yavaş yavaş Amerikayı vurmaya başladı, Binlerce insan evini terk etti Evler yıkıldı şehirler kasabalar terk edildi, Minik günahsız çocuklar öldü, Daha nelerin olacağı da belli değil, İşte bunlar adaletsizliğin getirmiş olduğu olaylardır.

Dünya üzerinde Hakimiyet kurmay çalışan bu iki faşist Devlet Sırf silah satmak dünyaya hakim olmak için binlerce insanın hayatını kaybetmesi umurlarında bile değil, İş kendi çıkarlarına gelince Dünyayı ayağı kaldırıyorlar, Gücü yettiği devletleri kendi safına çekmesi için elinden gelen yardımı yapıyor sonra o devletin bütün kaynaklarına el koyup o devleti istediği gibi kullanıyor.

Yıllarca Türkiyeyi kendi bildiği gibi yönetti, ne zaman karşısına bir güçlü lider çıktı o zaman da Türkiye üzerinde oyunlar oynamaya başladı, sözüm ona bizim müttefikimizmiş, Türkiyeyi yıkmak için önce Feto denen hayini yanına çekti onunla Türkiyeyi himayesine almaya çalıştı, Baktı olmadı bu defa 15 Temmuz olaylarıyla Fetoyu gösterek o zalimin üzerinden Türkiyeyi darbeyle karşı karşıya getirmeye çalıştı, Bunda da muvaffak olamayınca Bu defa ekonomile Türkiyeyi dize getirmeye çalıştı.

Amerika ve İsrail aynı sahada çalışıyorlar, Müslümanları öldürmek için ellerinden geleni yapıp Türkiyeyi himayesi altına çekmek istiyor, Bunun sebebide eğer Türkiye onun la birlikte olursa ortadoğuya tamamen hakim olma niyetinde.

Sen gücünle ve silahınla belki dünyaya kafa tutabilirsin, peki Amerikadaki bu kasırgaya nasıl kafa tutacaksın, daha bunlar başlangıç Mutlaka Allahın adaleti seni senin gibi insan katillerinin birgün cezasını verecek o zaman kaçacak delik ararsın.

Dünyaya hakim olmak isteyen firaunun akibetini unutma Allahın Bir gözü kör Bir ayağı Topal olan sivrisinek o firaunu ne hale getirdi, sonunda yediği tokmak darbeleriyle kendi halkı tarafından yok oldu.

Birgün ecel gelip çattığı zaman seni ne Amerika nede diktatörlüğün kurtarabilir, Seni toprak bile kabul etmeyecek.

 

Fahrettin KANAT
Fahrettin KANATozdiyarbakirgatezesi@mynet.com.tr

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------